čtvrtek 22. března 2018

Suchý šampon BATISTE - pro mě jednička

Co si pamatuju, mám mastné úplně všechno, pleť, vlasy, snad i nehty na nohách.
Vlasy se mi mastí tak, že od střední si je musím mýt každý den. Dříve jsem si je myla každé ráno, co jsem začala pracovat, přenechala jsem to večernímu mytí, protože ve čtyři ráno se mi tohle opravdu řešit nechtělo. Ale už druhý den večer jsou opět mastné. Nevydrží tedy ani 24 hodin.
Jako žena na mateřské s miminkem, které nespí a vyžaduje neustálou pozornost už úplně nemám čas každý den řešit sprchu, natož umytí vlasů. Proto jsem teď tak nadšená, že jsem objevila suchý šampon, který mi absolutně vyhovuje, ale hlavně DĚLÁ, TO CO MÁ :)

Suchých šamponů jsem za svůj život už pár vyzkoušela ikdyž si teď vybavím jen od Schaumy a od Dovu. S prvním jmenovaným to celkem šlo, ale nebylo to ono, s druhým to nešlo vůbec, i po nastříkání byly vlasy stále viditelně mastné.

Ten, který jsem objevila teď se jmenuje  BATISTE Heavenly Volume a koupila jsem ho v Globusu za 139,- Kč. Ikdyž mi to přišlo hodně peněz, tato stříbrno-fialová lahev se zeleným nápisem a objemem 200 ml za to opravdu stála.

 Pracuje se s ním jako s každým jiným, před použitím ho pořádně protřepe a ze vzdálenosti 30 cm ho nastříkáte na kořínky. Uděláte si pěšinku a nastříkáte postupně na celou hlavu. Poté promnete vlasy rukama a upravíte tak, jak potřebujete.

Nejen, že po mastnotě není rázem ani památka, ale vlasy neslepuje, opravdu je nadzvedne a hlavně mi vlasy drží tak jak chci. Což u mých jemňoulinkých vlásků nedocílím žádnýma přípravkama pro objem ani tunou laku, a že těchto přípravků jsem taky vyzkoušela nespočet.

Možná vás vyděsí, že po aplikaci se z vás stane osmdesátiletá babička s bílou hlavou, ale právě proto se pak vlasy mnou rukama, aby se přebytek vytřepal.

Za mě je tento suchý šampon number one a je povinnou výbavou pro všechny, kterým se mastí vlasy rychlostí blesku stejně jako mně. DOPORUČUJI :)
14 komentářů:

 1. Batiste je skvělý :) Přiznám se, že jiný suchý šampon ani nepoužívám :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mě mrzí, že trvalo tak dlouho než jsem ho objevila :D

   Vymazat
 2. Taky doma mám třešňový a jsem moc spokojená :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je super :) já přemýšlím jestli zůstanu u tohoto nebo právě zkusím ještě jiný :) píšu si, že třešňový stojí za vyzkoušení :)

   Vymazat
 3. tak to děkuji za tip, šampónu suchých jsem se bála ale teď by se mi hodili protože mám dlouhé vlasy a když si je večer umyju tak my neuschnou než jdu spát a to je na prd a fén zas použít nemůžu když malý spí protože ho vzbudí:-D a tohle by bylo řešení kdybych si je nestihla umýt:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jeee tak to mám radost, že to někoho zaujalo a podle mé rady vyzkouší, to mě úplně hřeje u srdíčka :D

   Vymazat
 4. Batiste suché šampony mám moc ráda a jsou v podstatě mou velkou záchranou. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upřímně, už si to bez něj neumím představit :) ne že bych byla prase, ale to, že vím, že si nemusím mýt vlasy každý den a stejně můžu mezi lidi je fajn :)

   Vymazat
 5. Také jej mám ráda. Mám ráda pocit čistých vlasů, ale tenhle šampón vždycky podrží, když není na mytí vlasů čas :)

  CZECHHONEY: V.’s World  

  OdpovědětVymazat
 6. Pro mě taky jednička! Ještě je dobrý aussie ale ten je cenově trochu jinde a udělá spíš objem než něco jiného.. :)
  BLOG Corculum | Stepanka_T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tip :) jestli je ještě dražší jak tento, tak ho vyzkouším až po mateřské a nebo o něj napíšu Ježíškovi :D

   Vymazat
 7. Tenhle suchý šampon je pro mě taky nejlepší. Zkoušela jsem i pár jiných (včetně Aussie, který tak neskutečně smrděl, že jsem ho musela vyhodit:D), ale na tento neměly:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak holky ale, jak je to s tím aussie? Stojí za vyzkoušení? :D já asi stejně zůstanu tady u tohoto, maximálně zkusím nějakou jinou odrůdu batiste :D

   Vymazat

Vyjádření vlastního názoru nebo podpory je plně vítáno :)