úterý 19. června 2018

Pro mě nejlepší chlap

V neděli byl Den otců a mě při pohledu na Kubču jak blbne s malým napadlo, jaký štěstí vlastně mám, že ho mám ve svém životě.Ikdyž naše začátky nebyly jednoduché (viz článek), jsem strašně vděčná, že je to můj budoucí manžel a otec mého dítěte.
Ano, jsou dny a situace kdy to takhle růžově nevidím, třeba když se u něj změní během jedné vteřiny nálada o 180 stupňů, ale o to víc si pak vážím těch pěkných chvilek.

Třeba když o víkendu zničehonic udělá na snídani palačinky, když udělá celý oběd i s domácíma knedlíkama, když se zvedne a jen tak si jde udělat buchtu.
Když v šest vstane a jde přebalit a převlíct malýho ikdyž by ten den mohl vstávat až v sedm.
Když jen tak přijde, obejme mě a dá mi pusu.
Když vidí, že jsem na pokraji sil a veme malýho na procházku ať si orazím.
Když mi jen tak donese kytku.
Když se spolu smějeme věcem, které chápeme jen my dva.
Když se spolu smějeme při sexu.
Když si spolu večer pustíme film a držíme se za ruku.
Když vidím jak na něj malý nadšeně kouká a jak se směje na celé kolo když spolu blbnou.

A je toho spousta dalšího. Ano, ne vždy je to růžové, někdy to není ani černé, má spoustu věcí co mě vytáčí, ale kdo je nemá? Se mnou to taky není vždycky jednoduché, ale myslím si, že jsme se s našima chybama naučili žít nebo na tom aspoň celkem úspěšně pracujeme.

Tak to jen tak, měla jsem strašnou potřebu svou myšlenku vyjádřit a budu moc ráda když mi i někdo další napíše do komentu o svém partnerovi :)


3 komentáře:

 1. krásná fotka:) a hezky napsané...to se máš, jo kdyby mi tak manžel vzal malého abych si orazila nebo udělal celý oběd, to by bylo super!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji 😊 vsadím se, že zase dělá jinačí věci, o kterých já si můžu nechat jenom zdát 😉 třeba, že když řekne, že něco udělá, tak to udělá a nemusíš mu to každýho půl roku připomínat 😃

   Vymazat
  2. tak to ne už měsíc ho prosím at mi něco sundá z půdy a nic:-D

   Vymazat

Vyjádření vlastního názoru nebo podpory je plně vítáno :)